znajdź projektanta

Evisa Express

Evisa Express to system, który pomoże ci wypełnić wszystkie formalności związane z otrzymaniem wizy elektronicznej. Łatwość obsługi oraz wsparcie na każdym etapie to główne cechy, które definiują Evisę Express.

Klient powierzył nam prace nad kompletnym odświeżeniem identyfikacji wizualnej tak by bezpośrednio trafić do określonej grupy docelowej, jednoznacznie odróżnić się od konkurencji, wyznaczyć nowy, czytelny kierunek komunikacji.

Główną inspiracją do zaprojektowania nowej komunikacji wizualnej był dokument paszportu. Nawiązanie do kolorystyki, kompozycji oraz charakterystycznych elementów zabezpieczeń sprawiło że nie tylko odnieśliśmy się do oferowanych usług ale również zbudowaliśmy rządowy charakter, który zwiększa zaufanie i skraca dystans pomiędzy marką a potencjalnym odbiorcą. 

Od 11 lat pomagam klientom opowiadać ich własne historie w spójny i angażujący sposób. Dzięki dogłębnym badaniom i analizom opracowuję indywidualne i elastyczne rozwiązania z zakresu identyfikacji wizualnych, projektów opakowań czy stron internetowych. Moim celem jest tworzenie idei, które łączą w sobie funkcjonalność i estetykę.^ Wróć na górę