znajdź projektanta

Projektanci, jedźcie na WUD Wrocław

Projektanci, jedźcie na WUD Wrocław

Lena Mitkowa

Jeśli marzy Wam się konferencja, która jest spójna, wiarygodna, ma dobre tempo, powoduje potrzebę zmieniania świata (na lepsze!) i jest zwyczajnie MIŁA i SYMPATYCZNA – WUD Wrocław jest miejscem, które koniecznie musisz odwiedzić w przyszłym roku.


Pojechaliśmy na WUD Wrocław z ciekawości. STGU jest patronem wydarzenia, agenda wydawała się interesująca, a droga prosta. Muszę jednak przyznać, że nie spodziewaliśmy się tak sprawnie, sympatycznie przeprowadzonej konferencji. I to właśnie słowo SYMPATYCZNIE i MIŁO towarzyszyło nam przez cały czas. Tak, wykłady były interesujące i sprawnie dobrane. W ogromnej większości były także wykładami nie o samym prelegencie, ale o realnych potrzebach i ich rozwiązywaniu – ogromne gratulacje za to. Tak, tempo było idealne, a warsztaty odświeżające (my warsztatami z Sonią Przybył jesteśmy zachwyceni, a głosy uczestników innych warsztatów były również pozytywne). Ale to nie wszystko, co wpływa na odbiór wydarzenia. Uwierzyłam w to, że hasło Design for the Future We Want dla organizatorów coś znaczy. Od partnerskiego, otwartego podejścia do uczestników i klarowną komunikację, po zapewnienie serwisu kawowego i wody (tak, można podawać wodę i kawę w filiżankach i szklankach – tak po prostu), lunch dla uczestników i sadzonkę zamiast przeładowanego giftpacka.

Warto też dodać, że konferencja jest non-profit, a dochód z biletów przeznaczany jest na cele charytatywne i na rzecz osób wykluczonych cyfrowo.

Warto być częścią tego wydarzenia. Propsy dla Wro!

więcej info na stronie WUD Wrocław

^ Wróć na górę