znajdź projektanta

Web Designer & Graphic Designer

Dodano: 2019-09-04 | Warszawa | FAST CUT

Agencja marketingu 360
o FAST CUT poszukuje Web Designera oraz Graphic Designera, którzy odpowiedzialni będą za realizację i rozwój serwisów internetowych oraz aplikacji desktopowych i mobilnych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte portfolio

  • dobra znajomość programów pakietu Adobe CC: Photoshop, Illustrator

  • znajomość trendów w projektowaniu graficznym i technologiach internetowych

  • doświadczenie w projektowaniu Key Visual, layoutów mobilnych, layoutów internetowych oraz materiałów BTL

  • kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania i technologie

  • umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie kreacji dla kampanii reklamowych –kanał  Digital oraz kanały offline

  • samodzielne tworzenie koncepcji graficznych oraz KV

  • Dodatkowo do zadań Web Designer należeć będzie dbanie o użyteczność stron i aplikacji

Twoje dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych

  • doświadczenie w obsłudze klientów z branży farmaceutycznej oraz developerskiej

  • znajomości narzędzi z zakresu Digital Marketingu i Social Media

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się agencji

  • biuro w centrum Mokotowa i najlepszą kawę w mieście

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • możliwość pracy nad ciekawymi i różnorodnymi projektami dla Klientów z różnych branż

  • przyjazną, nieformalną atmosferę w młodym zespole

  • indywidualnie dopasowany pakiety social i inne rozrywki

Dołącz do naszego zespołu!!!

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV i portfolio na adres:

work@fc-group.pl.

W temacie koniecznie wpisujcie: Web Designer & Graphic Designer

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.