znajdź projektanta

Senior Graphic Designer

Dodano: 2014-07-30 | Wrocław | Brantt

Senior Graphic Designer w studio Brantt
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
kreatywne rozwiązywanie problemów projektowych, w oparciu o strategię marki i brief;
prowadzenie poszukiwań koncepcyjnych oraz rozwijanie koncepcji we współpracy z zespołem;
przygotowywanie materiałów drukowanych, skład publikacji (broszury, raporty, oferty), tworzenie Key Visual dla kampanii reklamowych;
udział w spotkaniach z Klientem; prezentowanie koncepcji i pomysłów; wyjaśnianie i uzasadnianie rozwijanych kierunków;
dobór rozwiązań, technik, materiałów oraz wykonawców dla projektów; przygotowanie do druku, a także nadzór nad wykonawstwem elementów projektowych;
pozytywny i profesjonalny sposób współpracy z innymi członkami zespołu.

Oczekiwania:

szeroka wiedza z zakresu projektowania graficznego, poparta 3-5 letnim doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku;
bogate doświadczenie projektowe, zdobyte przy projektach w zakresie identyfikacji wizualnej marek, materiałów reklamowych, elementów graficznych kampanii reklamowych;
umiejętność precyzyjnego i sprawnego przekształcania idei w działające produkty, a także pracy pod presją czasu;
znajomość materiałów, technik produkcji, procesu drukowania, przygotowywania do druku;
dobra organizacja pracy oraz samodzielność i skuteczność w działaniu;
dbałość o detale, terminowość i odpowiedzialność;
biegła znajomość programów graficznych (pakiet Adobe);
mile widziane wykształcenie kierunkowe oraz dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

samodzielną i odpowiedzialną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
bardzo dobre warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę;
możliwości dalszego rozwoju zawodowego;
pracę w trybie stacjonarnym, w siedzibie firmy w centrum Wrocławia.

Informacje dodatkowe:

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.