znajdź projektanta

Projektant Multimediów

Dodano: 2017-03-02 | Warszawa | Fish Ladder

Fish Ladder jest studiem projektów specjalnych Platige Image – jednej z największych firm branży kreatywnej w Europie.
Od blisko 20 lat realizujemy projekty dla świata filmu, kultury, edukacji, rozrywki i reklamy, wykorzystując do tego zaawansowane technologie oraz nowe media.

Ważnym obszarem naszej działalności jest projektowanie ekspozycji stałych i czasowych dla muzeów, centrów nauki i wystaw podróżujących.
Zajmujemy się tematami związanymi z historią, kulturą, nauką i edukacją. Przedsięwzięcia te realizujemy na wiele sposób, za każdym razem starając się,
aby budowane przez nas doświadczenia były oryginalne i zapadające w pamięć.

Jako zespół odpowiadaliśmy m.in. za stworzenie scenariusza i koncepcji ekspozycji polskiego pawilonu na EXPO2015 w Mediolanie,
a obecnie pracujemy nad projektami wystaw stałych Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku i Muzeum Historii Polski w Warszawie.

Obecnie szukamy doświadczonej i kreatywnej osoby na stanowisko projektanta multimediów ekspozycyjnych.

Głównym zadaniem tej osoby będzie współtworzenie programu multimedialnego wystawy realizowanej przez nasze studio. Projektowanie obejmować będzie definiowanie potrzeb narracyjnych i przekładanie ich na środki wyrazu wykorzystujące rozwiązania multimedialne i interaktywne. Od kandydatów wymagamy obeznania w najnowszych trendach w technologiach stosowanych w wystawiennictwie, tak by proponowane rozwiązana zawsze przekładały się na możliwość realizacji.

Od osoby w tej roli oczekujemy samodzielności przy tworzeniu koncepcji i umiejętności wprowadzania ich do dalszej pracy w ramach szerszego zespołu oraz umiejętności ich argumentowania.

Praca w pełnym wymiarze do kwietnia 2018 roku (z możliwością przedłużenia).

Termin rozpoczęcia: kwiecień 2017

OBOWIĄZKI:

  • udział w pracach zespołów projektowych
  • udział w spotkaniach kuratorskich
  • przygotowywanie opisów i wizualizacji koncepcji
  • współpraca ze specjalistami AV
  • bieżące śledzenie trendów wystawienniczych i technologicznych

OCZEKIWANIA

  • kompetencje i doświadczenie w zakresie projektowania UX dla ekspozycji
  • kompetencje i doświadczenie w zakresie rozumienia i budowania narracji
  • rozeznanie w trendach i rozwiązaniach stosowanych w wystawiennictwie
  • sprawność w posługiwaniu się pakietem Adobe Creative Cloud (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • dobra znajomość języka angielskiego

Więcej informacji