znajdź projektanta

Projektant Graficzny

Dodano: 2015-04-23 | Wrocław | Mooos

Poszukujemy osoby na stanowisko: graphic designer

Od kandydata oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości programów Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator
  • doświadczenia w projektowaniu identyfikacji wizualnej i stron www
  • doświadczenia w przygotowywaniu materiałów do druku
  • dbałości o detale, dobrej organizacji pracy i terminowości
  • umiejętności pracy w zespole
  • pasji do projektowania, kreatywności, otwartości w pracy
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych i wymagających projektach z obszaru: branding, editorial i web design
  • przyjazną i twórczą atmosferę pracy w zespole kreatywnym MOOOS we Wrocławiu
  • stałe zatrudnienie z wynagrodzeniem adekwatnym do umiejętności i doświadczenia

Zakres obowiązków:

  • projektowanie systemów identyfikacji wizualnej, publikacji, stron www
  • projektowanie kreacji na potrzeby komunikacji marketingowej
  • udział w tworzeniu koncepcji kreatywnych
  • sprawdzanie i przygotowanie materiałów do druku

CV i Portfolio prosimy przesłać na adres halo@mooos.pl

w temacie maila prosimy wpisać: Rekrutacja_Grafik

W zgłoszeniu proszę o zawarcie adnotacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)".