znajdź projektanta

Projektant Graficzny 3D

Dodano: 2018-06-14 | Poznań | MOOV

Nasze usługi polegają na dostarczaniu i obsłudze systemów multimedialnych. Tworzymy oprawę wizualną, interaktywne prezentacje, scenografię oparte na mappingu 3D, czy projekcjach holograficznych. Tym, co nas wyróżnia to fakt, iż dysponując własnym sprzętem i najnowocześniejszym oprogramowaniem do produkcji multimedialnych, oferujemy innowacyjne rozwiązania, które znacznie wykraczają poza oczekiwania widza.

WYMAGANIA:

▪ biegła znajomość Cinema 4D,

▪ dobra znajomość Octane Render,

▪ dobra znajomość X-Particles,

▪ biegła znajomość After Effects,

▪ zdolność efektywnej pracy pod presją czasu,

▪ kreatywność i chęć rozwoju,

▪ umiejętność pracy w zespole,

▪ samodzielność i dobra organizacja pracy,

▪ podstawowa znajomość Houdini będzie dużym atutem,

▪ mile widziane doświadczenie z animacją postaci.

OBOWIĄZKI:

▪ przygotowywanie modeli low i hi-poly,

▪ przygotowywanie UV map oraz teksturowanie,

▪ przygotowywanie animatików,

▪ layout i animacja scen 3D,

▪ animacja efektów cząsteczkowych,

▪ przygotowywanie oświetlenia scen,

▪ rendering i compositing.

OFERUJEMY:

▪ pracę przy rozwojowych, międzynarodowych projektach w ciekawej branży,

▪ atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

▪ możliwość rozwoju zawodowego,

▪ swobodną atmosferę pracy w młodym, kreatywnym.

CV prosimy wysyłać na job@moov.pl
*będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami