znajdź projektanta

Office Manager

Dodano: 2018-10-19 | Warszawa | Comoving Coordinates

Comoving Coordinates Ltd to spółka zajmująca się rozwojem nowych przedsięwzięć biznesowych (venture design and development) oraz działalnością inwestycyjną (angel investment). Specjalizujemy się w sektorze kreatywnym: rozrywce, edukacji, nowych mediach oraz przedsięwzięciach wykraczających poza pojedyncze dyscypliny: naukę, technologie, design. Praca z nami to połączenie doświadczenia ze świata startupowego z realizacją dojrzałych i ambitnych projektów o międzynarodowej skali. Szukamy dobrze zorganizowanej osoby, która będzie w stanie samodzielnie koordynować prace administracyjne i prawne naszych spółek, zespołów i projektów oraz dbać o przyjazne środowisko pracy i zarządzanie biurem.

Obowiązki:

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów projektowych, finansowych i prawnych firmy na poziomie spółek, zespołów i projektów (bliska współpraca z biurem prawnym i księgowym)
  • prowadzenie ewidencji bieżących kosztów oraz rozliczanie faktur
  • prowadzenie kalendarza członków zarządu oraz kluczowych członków zespołu
  • organizacja spotkań zewnętrznych i wewnętrznych, w tym również tworzenie protokołów i notatek biznesowych z spotkań
  • organizacja delegacji oraz podróży członków zespołu
  • administracja i rozwój infrastruktury cyfrowej zespołu (digital workflow)
  • wsparcie oraz realizacja w organizacji eventów firmowych (targi, szkolenia, prezentacje) i wydarzeń wewnętrznych
  • tworzenie przyjaznego środowiska pracy oraz sprawnie działającego biura
  • proaktywna rola w organizacji i zarządzaniu biurem.

Oczekiwane doświadczenie:

  • co najmniej jeden rok doświadczenia w roli asystenta / -tki zarządu bądź project managera / młodszego project managera
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w koordynacji i administracji procesów finansowych i prawnych (prowadzenie ewidencji kosztów, rozliczanie faktur, koordynacja umów)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • co najmniej podstawowe zorientowanie w funkcjonowaniu spółek kapitałowych
  • (preferowane) doświadczenia zebrane w środowisku startupów, konsultingu bądź agencji kreatywnych
  • (preferowane) zainteresowania kierunkowe z obszaru nowych mediów, architektury bądź edukacji i nauki
  • (preferowane) zacięcie menadżerskie i chęć rozwijania szerszych kompetencji z tego obszaru

Oferta:

  • wynagrodzenie 4500 - 6000 zł brutto (w zależności od doświadczenia i formy zatrudnienia)
  • kontrakt na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia (okres próbny - 3 miesiące)
  • elastyczne godziny i modele pracy dostosowane do potrzeb zespołu
  • wyjazdy służbowe w ramach realizowanych projektów
  • możliwość dodatkowego rozwoju w ramach zgodnych z rolą szkoleń i warsztatów
  • możliwość rozwoju własnych projektów wspieranych przez firmę

CV wraz z krótkim listem motywacyjnym prosimy o wypełnienie na platformie Workable (https://comoving-coordinates.workable.com/) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie aktualne do czasu znalezienia odpowiedniego kandydata / kandydatki.