znajdź projektanta

New Business Manager

Dodano: 2016-07-07 | Warszawa | Fast Cut

NEW BUSINESS MANAGER

Warszawa

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • minimum roczne doświadczenie w aktywnej sprzedaży oraz business development,
  • znajomość podstawowych technik sprzedaży i prowadzenia prezentacji,
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i punktualność,
  • umiejętność skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu,
  • kreatywność i inicjatywa,
  • duża samodzielność w działaniu i myśleniu,
  • wysoka kultura osobista,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość rynku internetowego, nowych technologii, mediów i reklamy online,
  • znajomość narzędzi z zakresu: ATL, BTL, Digital Marketingu, Social Media, PR,
  • doświadczenie we współpracy z klientami z branży farmaceutycznej lub developerskiej
  • prawo jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów,
  • opracowywanie koncepcji sprzedaży oraz przygotowywanie ofert i prezentacji, sprzedażowych szytych na miarę potrzeb klientów,
  • prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych,
  • prowadzenie harmonogramu prac i rozliczeń,
  • podtrzymywanie bieżących relacji biznesowych oraz aktywne budowanie nowych,
  • segmentacja klientów, analiza konkurencji, analiza rynku,
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko i możliwości awansu,
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Dołącz do naszego zespołu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

work@fc-group.pl, tel. 22 428 53 01.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).