znajdź projektanta

Junior Designer

Dodano: 2018-12-06 | Warszawa | Huee

Huee

huee™ - we touch harder. Zajmujemy się kompleksową komunikacją marek. Pracujemy dla marek luksusowych, firm rodzinnych, startupów w zakresie ich rozwoju.
Obsługujemy klientów z Polski oraz Zachodu. Oferujemy pełne wsparcie w zakresie rozwoju, zaczynając od consultingu i strategii, poprzez działania handlowe,
a kończąc na komunikacji. Pracujemy z klientami, którzy są świadomi roli charakteru marki i szukają rozwiązań, aby stawać się coraz bardziej atrakcyjnym dla klientów,
najczęściej poza Polską.
Prace graficzne mają u nas bardzo szeroki charakter. Oznaczają produkcję design praktycznie wszystkich materiałów BTL
oraz wszystko (literalnie wszystko) w obszarze digitalu. Przez najbliższe sześć miesięcy głównie będziesz się zajmować tak zwaną drobnicą.
Projektowanie większych rozwiązań, systemów identyfikacji, KV, digitalu, tworzenie tożsamości w formie komunikacji graficznej będziesz tworzyć dopiero po przyuczeniu jak pracujemy z klientem.
Możliwość awansu.

Gdzie: Warszawa, Wola
Kogo: Junior Designer
Za ile: 2500 - 3000 zł netto
Obowiązki:
- projektowanie drobnych materiałów graficznych (formaty internetowe, elementy gotowych serwisów www, btl)
Wymagania:
- znajomość pakietu Adobe
- znajomość form digitalowych
- zainteresowanie typografią i zasadami kompozycji, tworzeniem layoutów
- otwartość i krytyczność wobec swojej pracy
- umiejętność samodzielnego myślenia
- zainteresowanie komunikacją wizualną marek w szerokim pojęciu
- umiejętność przyjmowania feedbacku.
Oferujemy:
- doskonałą atmosferę pracy
- możliwości rozwoju
- pracę dla światowych marek, startupów, tworzenie całych eko-systemów komunikacji wizualnej.

Pierwsze spotkania planujemy jeszcze w tym tygodniu. Praca od zaraz.
Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana prosimy podeślij swoje CV oraz portfolio na: sayhello@huee.in
Będziemy wdzięczni jeśli napiszesz coś o sobie, czego szukasz, co jest dla Ciebie ważne, w którym kierunku chcesz się rozwijać.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.