znajdź projektanta

Graphic Designer Stażysta

Dodano: 2015-11-04 | Kraków | Funktional

Czas trwania stażu: min.3 miesiące

Kogo szukamy

  • osoby ze zmysłem estetycznym
  • znającej podstawy pakietu Adobe (Illustrator i Photoshop )
  • nie bojącej się wyzwań z chęcią do rozwoju
  • umiejącą pracować w zespole, ale także potrafiącą być samodzielną
  • potrafiącą dobrze organizować czas swojej pracy

Opis stanowiska

  • tworzenie materiałów promocyjnych/ reklamowych z zakresu BTL i digital na potrzeby naszego stałego klienta (znana marka kosmetyczna)
  • praca w zespole projektowym

Oferujemy

  • praca dla znanej marki kosmetycznej
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia pod okiem doświadczonych grafików
  • dostęp do biblioteczki literatury marketingowej i rozwojowej
  • wynagrodzenie stosowne do posiadanych umiejętności

Więcej info

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji wyślij CV i portfolio na adres praca@funktional.pl w temacie wpisując nr ref. GDT/11/2015.

Prosimy o zawarcie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”