znajdź projektanta

GRAFIK KREATYWNY

Dodano: 2019-03-06 | Warszawa | DESIGN PARTNERS

Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów, dla których praca to pasja i rzemiosło w jednym. Pracujemy w małym, zgranym zespole łącząc indywidualne kompetencje poszczególnych osób. Cenimy sobie nieszablonowe rozwiązania i swobodne podejście do projektów podparte zdrowym profesjonalizmem.

Do naszego studio szukamy obecnie samodzielnego grafika/graficzki z doświadczeniem (w pracy stacjonarnej), ale i ze znajomością nowych trendów i narzędzi. Kogoś kto będzie wszechstronny w projektowaniu oraz pełen optymizmu i zapału do działania. Docenimy też zmysł fotograficzny.

Twoje zadania:

  • projektowanie materiałów wizerunkowych. Zarówno do druku jak i do sieci

  • tworzenie Key Visuali i brand booków

  • tworzenie layoutów stron internetowych (wiedza UX / UI mile widziana)

  • przygotowywanie materiałów do druku z dbałością o ich jakość i zgodność ze specyfikacją

  • projekty z obszaru wydawnictw wraz ze składem (okładki, kreatywny skład)

Poszukiwane kompetencje:

  • znajomość pakietu Adobe CC (w szczególności InDesign, Photoshop, Illustrator)

  • otwartość i pozytywne nastawienie do świata

  • samodzielność, szybkość pracy, dbałość o szczegóły - nie jesteśmy zasadniczy. Po prostu lubimy jak projekty idą sprawnie

  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie pracy stacjonarnej w podobnej branży (agencje reklamowe, studia kreatywne)

  • własna inicjatywa – na kierunek rozwoju studio każdy może mieć wpływ, więc nowe pomysły mile widziane

  • znajomość zasad typografii

  • znajomość technik uszlachetnień druku

  • umiejętność tworzenia atrakcyjnych grafik na potrzeby social media

  • umiejętność i wyczucie w robieniu zdjęć będzie plusem

Co oferujemy:

  • pracę w godzinach „biurowych” od poniedziałku do piątku, 9-17 (nie pracujemy po godzinach, oraz nie przewidujemy pracy zdalnej)

  • zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło lub B2B

  • kartę Multisport

  • szkolenia i warsztaty

… to tyle jeśli chodzi o twarde fakty. Dodatkowe plusy to:

  • swoboda realizacji własnych pomysłów

  • dobra lokalizacja biura w centrum miasta z łatwym dojazdem (pl. Politechniki)

  • przyjemne wnętrze w odrestaurowanej kamienicy

  • fajny zespół, dobra kawa i luźna atmosfera

Jesteś zainteresowany/a ofertą?

Prześlij nam swoje CV i portfolio (PDF) na adres mailowy praca@designpartners.pl w temacie wpisując: Grafik / projektant

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami.

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Design Partners z siedzibą w Warszawie, ul. Noakowskiego 12 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Design Partners z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Sprawdź co robimy oraz jak pracujemy na designpartners.pl