znajdź projektanta

Grafik / Graficzka

Dodano: 2018-07-05 | Warszawa | Polityka Insight

Poszukujemy

graficzki / grafika

Wybrany kandydat lub kandydatka dołączy do działu graficznego Polityki Insight. Wraz z zespołem
tego działu będzie odpowiadać za opracowywanie materiałów graficznych na potrzeby serwisów
analitycznych, wydarzeń oraz badań w Polityce Insight.

OBOWIĄZKI

- składanie materiałów pdf (raportów branżowych, krótkich opracowań);
- projektowanie do druku i digitalu;
- przygotowanie wykresów i infografik do serwisów analitycznych;
- projektowanie i skład prezentacji PowerPoint i Keynote;
- projektowanie materiałów do użycia w mediach społecznościowych.

OCZEKUJEMY

- doświadczenia w DTP oraz projektowaniu graficznym;
- bardzo dobrej znajomość pakietu Adobe CC;
- znajomości programu Sketch;
- sprawnego posługiwania się programami Word, Exel, PowerPoint
– MS Office;
- kreatywności w tworzeniu nowych materiałów graficznych, przy wykorzystaniu gotowych motywów;
- staranności przy realizacji projektów;
- samodzielności i inicjatywy w działaniu, zaangażowania w wykonywaną pracę;
- podstawowej znajomość języka angielskiego.

ZAPEWNIAMY

- zatrudnienie na umowę o pracę lub w ramach współpracy między firmami;
- możliwość rozwoju i doskonalenia warsztatu graficznego, w druku i digitalu;
- wynagrodzenie rosnące wraz ze zdobywanymi kompetencjami;
- kameralną atmosferę pracy, której istotną częścią są relacje międzyludzkie;
- kulturę otwartości, różnorodności i poszanowania równości płci;
- prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio do: 15 lipca 2018 r. na adres kontakt@politykainsight.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Polityka Info Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Słupecka 6 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Polityka Info Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Słupeckiej 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.