znajdź projektanta

Digital Project Manager

Dodano: 2015-11-04 | Kraków | Funktional

Główne obowiązki

  • zarządzanie produkcją serwisów www i aplikacji mobilnych
  • bieżąca obsługa w zakresie marketingu interaktywnego
  • utrzymanie i rozwój relacji z Klientem
  • analiza potrzeb Klienta oraz przygotowanie ofert
  • koordynacja pracy zespołu projektowego
  • tworzenie dokumentów projektowych (kosztorysów i harmonogramów)
  • kontrola i raportowanie przebiegu realizowanych projektów
  • reprezentowanie firmy podczas spotkań z Klientem i postępowań przetargowych

Nasze oczekiwania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 2 lata
  • umiejętność przygotowywania dokumentów ofertowych oraz dokumentacji przetargowej
  • doskonała znajomość narzędzi taktycznych marketingu, interaktywnego oraz trendów w projektowaniu funkcjonalnym/graficznym na potrzeby Internetu
  • podstawowa wiedza na temat metod badania użyteczności serwisów internetowych
  • duża samodzielność w pracy
  • komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • orientacja na wynik i realizację celów
  • znajomość MS Office (Power Point, Word, Excel)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość realizacji kampanii reklamowych
  • Wiedza z zakresu SEM, SEO, Performance, display, RTB
  • Praktyczna znajomość metod sprzedażowych

Więcej info

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji wyślij CV i portfolio na adres praca@funktional.pl w temacie wpisując nr ref. DPM/11/2015.

Prosimy o zawarcie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”