znajdź projektanta

Creative Motion Designer

Dodano: 2017-05-25 | Warszawa | Displate

Firma GWD Concept - właściciel start-upu Displate.com - zrzesza artystów/ grafików/ designerów z całego świata i oferuje ich grafiki w postaci wydruków wysokiej jakości na blachach. Naszymi głównymi rynkami są: USA, Australia, Kanada, Wielka Brytania, Niemcy. Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem, z wieloma sukcesami na arenie międzynarodowej.

Miejsce pracy: Warszawa Centrum

Osoba na tym stanowisku będzie tworzyła kreatywne video na FB , Instagram, Vimeo , YT

Zakres obowiązków:

  • Zaproponowanie wizji video zgodnej z briefem
  • Tworzenie animacji
  • Kręcenie i montowanie filmów video pod kątem YT , Instagram, FB, Vimeo
  • Dbanie o zgodność projektu z briefem
  • Stała współpraca z działem marketingu
  • Samodzielne poszukiwanie dodatkowych inspiracji pomagających w rozwiązaniu zadania kreatywnego

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy dla domów produkcyjnych, studiów postprodukcyjnych,  agencji reklamowych, firm gamingowych
  • Bardzo dobra znajomości pakietu Adobe (Photoshop,  Affter Effect)
  • Kreatywność, wyczucie estetyczne
  • Dotrzymywanie terminów i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone zadania

Oferujemy:

  • Udział we flagowym projekcie w jednym z najszybciej rozwijających się start-ów w Europie
  • Atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła
  • Pracę w niepowtarzalnym i dynamicznym zespole
  • Pracę w centrum Warszawy
  • Umowa o pracę
  • Pakiet medyczny Medicover (Zdrowie Ekstra)
  • Świeże owoce, biblioteka firmowa oraz stół do piłkarzyków  w miejscu pracy

Jeżeli  chciałabyś/łbyś dołączyć do naszego zespołu podeślij link do swojego portfolio/demo oraz swoje CV pod adres:  agata.kaczmarek@displate.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GWD Concept Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 107 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest GWD Concept Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 107. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne