znajdź projektanta

Art Director

Dodano: 2015-09-15 | Kraków | Admind Creative Agency

Kto: Admind Creative Agency
Gdzie: Kraków
Stanowisko: Art Director
Forma: Pełny etat

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołem graficznym
  • nadzór nad prawidłową realizacją projektów graficznych
  • współpraca z działem account management
  • wdrażanie rozwiązań proponowanych przez klientów
  • projektowanie graficzne na potrzeby projektów interaktywnych
  • projektowanie graficzne i przygotowywanie do druku
  • projektowanie graficzne raportów
  • projektowanie graficzne materiałów reklamowych/prezentacji/newsletterów
  • projektowanie informacyjnych materiałów graficznych
  • tworzenie identyfikacji wizualnych
  • branding

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów do tworzenia grafiki komputerowej pakietu Adobe Creative Suite
  • umiejętność projektowania stron internetowych oraz corporate identity
  • kreatywność
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność potwierdzona portfolio
  • portfolio zrealizowanych projektów
  • doskonała organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawe projekty, pracę w przyjaznym i twórczym zespole

Zgłoszenia z tytułem [Art Director] prosimy wysyłać na adres: praca@admind.pl