znajdź projektanta

Art Buyer

Dodano: 2016-12-23 | Warszawa | GWD Concept

GWD Concept

Firma GWD Concept - właściciel start-upów: Displate.com i PosterPlate.com - zrzesza artystów/ grafików/ designerów z całego świata i oferuje ich grafiki w postaci wydruków wysokiej jakości na blachach. Naszymi głównymi rynkami są: USA, Australia, Kanada, Wielka Brytania, Niemcy. Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem, z wieloma sukcesami na arenie międzynarodowej.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

ART BUYER

WYMAGANIA:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji reklamowej, ilustracyjnej czy domu produkcyjnym
  • Znajomość aktualnych trendów ze świata sztuki, ilustracji
  • Świetny zmysł estetyczny i wyczucie stylu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność nawiązywania nowych kontaktów, komunikatywność
  • Otwarty umysł, błyskotliwość
  • Doskonała organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone zadania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Research artystów na rynku sztuki oraz portalach zrzeszających artystów w kraju  i zagranicą
  • Wybór artystów i negocjowanie warunków współpracy
  • Osobisty nadzór nad procesem dostarczanych dzieł
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z artystami
  • Tworzenie społeczności wokół pozyskania artystów
  • Ścisła współpraca z działem kreacji

OFERUJEMY:

  • Udział we flagowym projekcie w jednym z najszybciej rozwijającym się start-ów w Europie
  • Atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła
  •  Pracę w niepowtarzalnym i dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Pakiet medyczny (Zdrowie Ekstra)
  • Świeże owoce, biblioteka firmowa oraz stół do piłkarzyków  w miejscu pracy

Jeżeli  chciałabyś/łbyś dołączyć do naszego zespołu podeślij swoje CV pod adres:  agata.kaczmarek@displate.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GWD Concept Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 107 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest GWD Concept Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 107. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne