znajdź projektanta

Account/Project Manager

Dodano: 2018-04-11 | Poznań | Adchitects

Dołącz do zespołu Adchitects i zarządzaj projektami strategicznymi, brandingowymi oraz webowymi dla mniejszych i większych klientów.

Obowiązki:
– zarządzanie projektami międzynarodowymi i lokalnymi,
– budowanie i rozwijanie relacji z klientami,
– współpraca z zespołem kreatywnym i produkcyjnym,
– monitorowanie budżetów,
– przygotowywanie rekomendacji, prezentacji (Keynote) i ofert (Numbers, Google Docs),
– współpraca przy kampaniach cold-mailingowych,

Jeśli:
– świetnie mówisz, piszesz w języku angielskim i polskim,
– masz doświadczenie w pracy z klientami w branży kreatywnej/digital,
– kontakt z klientem jest dla Ciebie przyjemnością,
– myśl o optymalizacji pracy doprowadza Cię do rumieńców,
– wiesz, kiedy mówić klientom “nie da rady”, a kiedy “jeszcze dzisiaj będzie gotowe”,
– potrafisz podejmować decyzje w zakresie swoich obowiązków,
– orientujesz się w aktualnych trendach projektowych,
– masz zmysł estetyczny– jesteś pomysłowy/a i nie boisz się wyzwań,
– jesteś uśmiechnięty/a, asertywny/a, zorganizowany/a,

Oferujemy:
– fajnych ludzi, którzy kochają to, co robią,
– pracę na komputerach z jabłkiem,
– pracę w pełnym wymiarze godzin,
– 27 dni wolnych do wykorzystania w ciągu roku,
– kartę Benefit MultiActive,
– wynagrodzenie na start od 3500 zł netto + premia (B2B lub umowa zlecenie z pełnym ZUS-em),
– używamy na co dzień Toggla i Slacka (spokojnie, też ze sobą rozmawiamy i dużo się śmiejemy),

Co możesz zrobić teraz?
– napisz nam coś fajnego o sobie i załącz aktualne CV,
– przygotuj prosty moodboard A4, który charakteryzuje Ciebie / twoje zainteresowania / estetykę, która jest Ci bliska,
– wyślij na: apm@adchitects.co