znajdź projektanta

Kursy eduweb.pl

W ramach członkostwa w STGU projektanci otrzymują dostęp do kursów wideo na platformie eduweb.pl w preferencyjnej cenie!

Dla członków przygotowano specjalny wariant abonamentowy, w ramach którego dostęp do wszystkich kursów i warsztatów na eduweb.pl możesz uzyskać w cenie 49 zł miesięcznie, płacąc w wariancie rocznym. Aby wykupić dostęp na 12 miesiecy:

1. Zarejestruj się w serwisie eduweb.pl na konto email, na które jesteś zalogowany w STGU
2. Będąc zalogowanym, dokonaj opłaty przez stronę
3. Po weryfikacji konta, w ciągu 48 godzin otrzymasz potwierdzenie i dostęp zostanie aktywowany.

Dostęp obejmuje możliwość oglądania online wszystkich Kursów oraz Warsztatów na eduweb.pl przez 12 miesięcy.

Zobacz, jak wyglądają materiały na eduweb.pl oglądając darmowy Warsztat „Trendy w UI/UX 2016”

Co znajdziesz na eduweb.pl?
Nasi trenerzy to najwyższej klasy eksperci z branży, którzy na co dzień pracują dla największych firm, dzięki czemu mogą zaprezentować najwyższy poziom praktycznych materiałów szkoleniowych.

Dostęp do wszystkich kursów eduweb.pl w ramach STGU
Multilicencje obejmują dostęp do praktycznie wszystkich zasobów eduweb.pl, co znaczy że możesz oglądać setki godzin kursów oraz Warsztatów zawierających masę praktycznej, rynkowej wiedzy z dziedziny IT.
Zobacz Specjalizacje do których uzyskasz dostęp.

Certyfikaty Honorowane w Branży i Praktyki
Uczestnicy mają w ramach Multilicencji możliwość przystępowania do Egzaminów, którymi kończą się nasze ścieżki kursów a jednocześnie możliwość bezpłatnego uzyskania Certyfikatów Praktyk i Ekspert. Są to honorowane już przez ponad 100 firm uprawnienia, które stanowią zewnętrzne potwierdzenie zdobytych praktycznych umiejętności.

Sprawdzanie postępów, wymiana opinii, punkty i nagrody!
W ramach Multilicencji uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz, również na urządzeniach przenośnych a swoje umiejętności rozwijasz w ramach wybranej ścieżki tematycznej, zatem uczysz się tego co przyda się w Twojej przyszłej pracy.

Masz dodatkowe pytania? Napisz na biuro@eduweb.pl


^ Wróć na górę