znajdź projektanta

UX/UI Designer

Dodano: 2018-09-04 | Warszawa | Visla

Poszukujemy projektanta UX/UI do pracy w małym, wykwalifikowanym zespole ( visla.co ) zajmującym się tworzeniem aplikacji mobilnych oraz webowych. Praca w studio firmy na warszawskim Starym Mokotowie.

OPIS STANOWISKA
• Projektowanie graficznych interfejsów użytkownika aplikacji mobilnych oraz desktopowych,
• Tworzenie, rozwijanie oraz prezentowanie koncepcji oraz prototypów aplikacji,
• Nadzór nad jakością implementacji projektów graficznych przez zespoły programistów,
• Tworzenie materiałów komunikacyjnych: identyfikacji wizualnej, opisów produktów, wytycznych dla potrzeb implementacji, projektowanie stron internetowych.

CZEGO OCZEKUJEMY?
• Kreatywności oraz wyczucia estetyki potwierdzonego portfolio,
• Przywiązania do detali oraz tzw. “pixel perfection”,
• Znajomości zasad UX oraz zagadnień związanych z wzorcami projektowymi web & mobile,
• Znajomości języka angielskiego,
• Znajomości programów graficznych typu Sketch, pakietu Adobe, InVision itp.
• Rozeznania w trendach współczesnej grafiki użytkowej,
• Zmysłu estetycznego – wyczucia koloru, kompozycji oraz typografii,
• Samodzielności, zaangażowania, własnej inicjatywy i umiejętności pracy w zespole,
• Mile widziana znajomość podstaw HTML / CSS / JS.

CO OFERUJEMY?
• Pracę z najnowszymi technologiami na rynku dla międzynarodowych klientów, ciekawych start-upów oraz znanych marek,
• Zdobycie dużego doświadczenia związanego z projektowaniem UX / UI, od koncepcji po finalne projekty wizualne,
• Możliwość realizacji własnych pomysłów i wyrażenia swojej kreatywności; duży komfort pracy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego profilu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz portfolio (do 10MB) lub linku do portfolio na adres: designer@visla.co. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

W zgłoszeniu prosimy o zawarcie adnotacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko UX/UI Designer prowadzonym przez firmę Visla Poland Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”.