znajdź projektanta

Projektant graficzny / fotograf

Dodano: 2015-11-04 | Łódź | Uniwersytet Łódzki

Centrum Promocji Uniwersytetu Łódzkiego poszukuje projektanta / fotografa

Opis stanowiska:

  • projektowanie, adaptacja, uzupełnianie projektów graficznych: formy prasowe, ulotki, plakaty, banery i wszelkie inne nośniki reklamy,
  • wykonywanie reportaży fotograficznych z bieżących wydarzeń uniwersyteckich,
  • retusz, archiwizacja lub przygotowanie zdjęć do druku,
  • projektowanie stron www oraz grafik i reklam na potrzeby social media.

Wymagania:

  • dobra znajomość programów graficznych, zwłaszcza pakietu Adobe i/ lub Corel,
  • doświadczenie w zakresie fotografii (z naciskiem na reportaż) i obróbki zdjęć – udokumentowane za pomocą wyboru maksymalnie 5 fotografii dołączonych do dokumentów aplikacyjnych w formie elektronicznej,
  • doświadczenie w zakresie prac graficznych – udokumentowane za pomocą portfolio,
  • doświadczenie w przygotowaniu projektów do druku i współpracy z drukarniami, znajomość podstawowych zagadnień poligraficznych,
  • wyczucie koloru, znajomość typografii i kompozycji połączone z poczuciem estetyki przy projektowaniu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,

Mile widziane:

  • znajomość podstaw rysunku (przygotowywanie ilustracji),
  • znajomość HTML5, CSS3,
  • umiejętność konfiguracji i obsługi platformy WordPress,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • stabilną i interesującą pracę w renomowanej instytucji publicznej,
  • pracę w młodym, energicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą mailową na adres promocja@uni.lodz.pl od 03.11.2015 do 23.11.2015, godziny 16.00

Prosimy nie przesyłać listów motywacyjnych. Do oceny kandydatów posłuży wyłącznie CV oraz portfolio.

Więcej informacji

Uniwersytet Łódzki zastrzega, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o zawarcie niniejszej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych – zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania – zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.