znajdź projektanta

Projektant Graficzny

Dodano: 2017-11-20 | Piotrków Trybunalski | EDC Expert Direct Communication

EDC Expert Direct Communication to jedna z największych firm z branży poligraficznej w województwie łódzkim. Łączy kompetencje agencji marketingowej i firmy produkcyjnej, z bogatym parkiem maszynowym. Oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie marketingu bezpośredniego, personalizowanych stron www i video. Realizuje strategie marketingowe, tworzy komunikację wizualną oraz kreuje personalizowane przesyłki pocztowe. Wspólny sukces firmy tworzy 200 osobowy skład. Dołącz do nas!

Obowiązki:
- tworzenie kreacji dla kampanii reklamowych (offline, digital),
- przygotowywanie wizualizacji projektów i prezentacji reklamowych,
- wsparcie Działu Marketingu w zakresie projektowania graficznego.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (poparte portfolio),
- zaangażowanie, kreatywność, poczucie estetyki,
- dobra znajomość pakietu Adobe: InDesign, Ilustrator, Photoshop,
- doświadczenie w przygotowywaniu materiałów do druku,
- znajomość zasad projektowania graficznego,
- zainteresowanie najnowszymi trendami w zakresie projektowania graficznego.

Oferujemy:
- pracę w młodym, dynamicznym zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
- pracę pełną wyzwań dla największych firm w kraju,
- prywatną opiekę medyczną,
- pakiet MultiSport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz z portfolio na adres rekrutacja@edcexpert.pl, z dopiskiem Nr Ref.: GK/2017 w tytule emaila.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. nazwisko, imię, adres oraz pozostałe dane) w celu realizacji aktualnego jak i przyszłego procesu rekrutacji przez EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o.. przy ul. Belzackiej 176/178 w Piotrkowie Tryb., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm. W okresie przechowywania danych osobowych mam prawo do ich dostępu oraz ich poprawiania, a także do odbioru złożonych dokumentów za potwierdzeniem odbioru.