znajdź projektanta

Projektant Graficzny

Dodano: 2017-06-30 | Kraków | Medicine

W Medicine lubimy to, co robimy! Moda, kreatywność, pasja, działanie… wokół tego budujemy naszą markę.
Jeśli te elementy są ważne i w Twoim życiu,
trafiłeś idealnie. Czekamy właśnie na Ciebie!

Dołącz do nas na stanowisko: Projektant nadruków odzieżowych

Obowiązki:

  • Projektowanie grafik na odzież damską i męską w różnych technikach (rysunek odręczny, grafika wektorowa, typografia, malarstwo, kolaż, itp.)
  • Współudział w tworzeniu kolekcji – poszukiwanie inspiracji, przygotowywanie propozycji w odniesieniu do ustalonych założeń
  • Kontrola projektowanych wzorów pod względem jakościowym i wizerunkowym

Oczekiwania:

  • Talentu plastycznego, doskonałego warsztatu rysunkowego i kreatywności w tworzeniu nadruków
  • Wykształcenia artystycznego
  • Doświadczenia w projektowaniu grafik użytkowych
  • Biegłej znajomości programów graficznych (Corel Draw, Adobe Illustrator, Photoshop)
  • Zainteresowania grafiką w modzie
  • Umiejętności współpracy
  • Dobrej organizacji pracy oraz terminowości
  • Doświadczenie kierownicze będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości języka angielskiego mile widziana

Co oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej, kreatywnej atmosferze
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju w strukturach firmy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych
  • Atrakcyjne rabaty na produkty firmowe
  • Opiekę medyczną i karty MultiSport

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, PORTFOLIO oraz listu motywacyjnego na adres kariera@brandbq.pl

W tytule maila proszę wpisać GRAFIK

W dokumentach aplikacyjnych prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U nr 133, poz. 883).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.