znajdź projektanta

Projektant Graficzny 2D

Dodano: 2018-06-14 | Poznań | MOOV

Nasze usługi polegają na dostarczaniu i obsłudze systemów multimedialnych. Tworzymy oprawę wizualną, interaktywne prezentacje, scenografię oparte na mappingu 3D, czy projekcjach holograficznych. Tym, co nas wyróżnia to fakt, iż dysponując własnym sprzętem i najnowocześniejszym oprogramowaniem do produkcji multimedialnych, oferujemy innowacyjne rozwiązania, które znacznie wykraczają poza oczekiwania widza.

WYMAGANIA:
▪ biegła znajomość Photoshop i Illustrator,

▪ dobra znajomość After Effects i Premiere,

▪ zdolność efektywnej pracy pod presją czasu,

▪ kreatywność i chęć rozwoju,

▪ umiejętność pracy w zespole,

▪ samodzielność i dobra organizacja pracy,

▪ podstawowa znajomość oprogramowania graficznego 3D będzie dodatkowym atutem,

▪ mile widziane doświadczenie w postprodukcji i compositingu.

OBOWIĄZKI:

▪ projektowanie UI do aplikacji dotykowych,

▪ montaż i koloryzacja wideo

▪ animacja 2D

▪ projektowanie materiałów graficznych na potrzeby wewnętrzne,

▪ przygotowywanie prezentacji dla klientów,

▪ przygotowywanie storyboardów

OFERUJEMY:

▪ pracę przy rozwojowych, międzynarodowych projektach w ciekawej branży,

▪ atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

▪ możliwość rozwoju zawodowego,

▪ swobodną atmosferę pracy w młodym, kreatywnym zespole,

▪ dodatkowe benefity pozapłacowe.

CV prosimy wysyłać na job@moov.pl
*będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami