znajdź projektanta

Projektant

Dodano: 2016-04-20 | Wrocław | Branża odzieżowa

Wiodący producent odzieży w swojej branży w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Projektanta.

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz programów graficznych
  • znajomość z zakresu tekstyliów, dodatków i technologii wykańczania odzieży
  • znajomość zasad produkcji
  • kreatywność i poczucia estetyki
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, precyzja i dbałość o szczegóły
  • doświadczenie w projektowaniu odzieży sportowej mile widziane
  • czynne prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska:

  • projektowanie wzorów odzieży wraz z precyzyjnymi opisami technicznymi w programach graficznych
  • tworzenie lub modyfikowanie grafiki do poszczególnych wzorów
  • dobór materiałów, kolorów i dodatków (współpraca z dostawcami)
  • wdrażanie wzorów do produkcji przy współpracy z technologiem, szefem produkcji i dostawcami
  • potwierdzanie pierwowzorów, jakości, dodatków i koloru przy współpracy z technologiem
  • dbanie o jakość wykonania zaprojektowanych wzorów od momentu powstania do produkcji
  • analiza rynku i trendów
  • wsparcie działu w bieżących pracach

Oferujemy:

  • pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie - możliwość awansu
  • stabilność zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • świetną atmosferę pracy
  • pracę przy bardzo ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju i nauki od najlepszych w tej branży

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i portfolio na adres: praca@surgepolonia.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)."