znajdź projektanta

Graphic Designer

Dodano: 2019-02-12 | Warszawa | Inter Cars

Miejsce pracy: Warszawa

Jeśli:

✓ dobrze czujesz w digital’u, ale nie jest ci też obcy print
✓ masz portfolio, którym chętnie się pochwalisz
✓ z łatwością zaprojektujesz baner, mailing, ale i ulotkę czy reklamę do druku
✓ szukasz stałej pracy, na miejscu w biurze

śmiało czytaj dalej!

Codzienne zadania:

- projektowanie materiałów do kampanii reklamowych i komunikacyjnych o  szeroko pojętej tematyce motoryzacyjnej, dedykowanych grupom B2B oraz B2C

-  projektowanie newsletterów, mailingów, grafik webowych, grafik w social mediach

-  projektowanie materiałów przeznaczonych do druku, jak ulotki, roll-upy, reklamy prasowe

-  dostosowywanie przygotowanych materiałów do odpowiednich formatów

-  dbanie o spójność przygotowywanych projektów

-  wpływ na web design rozwijanych przez nas produktów

-  udział i realny wpływ na wygląd UI naszych rozwiązań

Wymagania:

-  bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustator, InDesign)

-  doświadczenie w realizacji projektów digitalowych poparte portfolio

-  umiejętność tworzenia KV

-  kreatywność, wysoko rozwinięty zmysł artystyczny, inwencja

-  doświadczenie w realizacji projektów drukowanych poparte portfolio

-  komunikatywność, otwartość, umiejętność budowania kompromisów

-  dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

-  podstawowa znajomość HTML/CSS

-  zainteresowanie i/lub doświadczenie w web design i UI design

Dołączając do naszego zespołu, możesz liczyć na:

-  sprzęt i oprogramowanie potrzebne do pracy

-  pracę w zgranym zespole

-  możliwość rozwoju kompetencji, np. w kierunku web/UI design’u

-  biuro znajdujące się 5 minut piechotą od stacji metra Rondo Daszyńskiego

-  pracę w firmie, która od ponad 25 lat nie przestaje się rozwijać, stawiając zawsze na pierwszym miejscu ludzi

-  możliwość współpracy w oparciu o preferowaną przez ciebie formę umowy

-  otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego

-  szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

-  wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia

CV prosimy wysyłać na adres: dmisiak@intercars.eu.

Prosimy o dodanie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inter Cars S.A. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.

Obowiązek informacyjny:

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu.

Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczeniaprzetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie

uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.