znajdź projektanta

Graphic Designer

Dodano: 2014-07-30 | Warszawa | Infinity

Czy widząc inne projekty graficzne,  wiesz, że zrobiłbyś to sto razy lepiej?

Ifinity rekrutuje:
GRAPHIC DESIGNER
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania jakie na Ciebie czekają:
- Projektowanie warstwy wizualnej wypasionych aplikacji mobilnych, angażujących treści SM oraz kreatywnych materiałów promocyjnych
- Bezpośrednia i kreatywna współpraca z projektantem UX/UI
- Tworzenie elementów graficznych do gier

Wymagania jakie stawiamy:
- Doskonała znajomość narzędzi graficznych (pakiet Adobe)
- Doświadczenie w projektowaniu dla kanałów digital
- Udokumentowane minimum dwa lata pracy w agencji lub własnej firmie (freelancing)
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Komunikatywność, bezkonfliktowość, samodzielność
- Chęć poszerzania swojej wiedzy i umiejętności
- Dobra znajomość języka angielskiego (w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji projektowej)

Umiejętności ekstra to:
- Umiejętność pracy w środowisku aplikacji 3D
- Zdolności plastyczne (ilustracja)

W zamian oferujemy:
- Negocjowalne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia (4-7 tys. / msc)
- Stabilne zatrudnienie
- Możliwość rozwoju zawodowego (opłacony udział w szkoleniach i warsztatach, także zagranicznych)
- Doskonałą atmosferę pracy

Jeśli intuicja podpowiada Ci, że to na Ciebie czekamy, nie zwlekaj i wysyłaj nam swoją aplikację/portfolio na adres: career@getifinity.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”