znajdź projektanta

Grafik nadruków odzieżowych

Dodano: 2016-10-03 | Łódź | Fluffy Dush

Firma z odzieżą dziecięcą poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko GRAFIK NADRUKÓW ODZIEŻOWYCH
Praca w biurze stacjonarnym w Łodzi.

Zakres obowiązków:
1. Projektowanie grafik na odzież w różnej technice
2. Przygotowanie plików graficznych do sitodruku
3. Projektowanie dodatków: metki, przywieszki, termotransfery, itp.
4. Kontrola zaprojektowanych wzorów pod względem wizualnym i jakościowym
5. Bezpośrednia współpraca z drukarnią
6. Dbanie o wizerunek firmy od stron web’owej

Wymagania:
1. Doświadczenie na podobnym stanowisku
2. Biegła znajomość programów graficznych
3. Zainteresowanie modą i grafiką
4. Prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
1. Stabilne warunki zatrudnienia
2. Przyjazną atmosferę pracy

CV i portfolio prosimy przesyłać na adres: kf.dzikowski@mumukid.com.

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych.”