znajdź projektanta

Grafik Nadruków Odzieżowych

Dodano: 2016-03-09 | Kraków | House

GRAFIK NADRUKÓW ODZIEŻOWYCH

OBOWIĄZKI

• Projektowanie grafik na odzież męską w różnych technikach (grafika wektorowa, rysunek odręczny, typografia, sublimacja, kolaż, etc),
• Współudział w tworzeniu kolekcji - poszukiwanie inspiracji, przygotowywanie propozycji graficznych w oparciu o trendy i założenia klienta marki House,
• Kontrola zaprojektowanych wzorów pod względem wizualnym i jakościowym.

OFERUJEMY

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym,
• Ciekawą pracę w kreatywnym zespole i w przyjaznej atmosferze,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny, rekreacyjny, kupony zniżkowe do naszych sklepów),
• Możliwość obcowania z modą.

WYMAGANIA

• Kreatywność i talent plastyczny, warsztat rysunkowy na wysokim poziomie,
• Doświadczenie w projektowaniu grafik użytkowych i odzieżowych (np. ilustracje, plakaty, okładki, t-shirty, itp.),
• Mile widziane wykształcenie graficzne/artystyczne,
• Biegła znajomość programów graficznych (Corel Draw, Photoshop, Adobe Illustrator),
• Zainteresowanie rynkiem odzieżowym i grafiką w modzie,
• Dobra znajomość języka angielskiego,
• Umiejętność pracy w grupie,
• Terminowość, samodzielność i dobra organizacja pracy.