znajdź projektanta

Grafik nadruków odzieżowych

Dodano: 2016-03-09 | Gdańsk | Cropp

Grafik nadruków odzieżowych w marce CROPP (Gdańsk):

Obowiązki:

Projektowanie grafik na odzież w różnej technice - photoprint, grafika wektorowa, grafiki rysunkowe / odręczne,
Współudział w tworzeniu kolekcji, poszukiwanie inspiracji, przygotowanie propozycji w odniesieniu do założeń tematycznych,
Kontrola zaprojektowanych wzorów pod względem wizualnym i jakościowym.

Oferujemy:

Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym,
Możliwości rozwoju zawodowego,
Ciekawą pracę w kreatywnym zespole,
Możliwości obcowania z modą w przyjaznej atmosferze.

Wymagania:

Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
Biegła znajomość programów graficznych (Corel Draw, Photoshop),
Zainteresowanie modą i grafiką,
Zdolności rysunkowe, malarskie,
Wykształcenie artystyczne,
Umiejętność pracy w grupie,
Dobra znajomość języka angielskiego.

Informacje dodatkowe:

W formularzu aplikacyjnym w kategorii "List Motywacyjny" prosimy załączyć portfolio.