znajdź projektanta

Digital Graphic Designer

Dodano: 2016-08-01 | Kraków | Funktional

Główne obowiązki

  • projektowanie serwisów www
  • projektowanie KV
  • projektowanie LP
  • projektowanie aplikacji mobilnych
  • projektowanie materiałów digital

Nasze oczekiwania

  • dobre portfolio web/mobile/KV
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min. 2 lata
  • bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop i jego możliwości
  • dobra znajomość Adobe CC
  • znajomość zasad i doświadczenie w projektowaniu RWD
  • samodzielność i dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • elementy portfolio z zakresu brandingu  i/lub BTL
  • umiejętność współpracy z developerami
  • znajomość możliwości HTML5/CSS3
  • znajomość programów do makietowania
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie z formatami Rich Media

[icon size="medium" name="e-info"] Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji, wyślij CV i portfolio na adres praca@funktional.pl w temacie wpisując nr ref. DGD/07/2016.

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”