znajdź projektanta

Art Director

Dodano: 2018-07-12 | Warszawa | Labcon

Jesteśmy agencją digitalową specjalizującą się w branded content. Dla nas liczy się idea, podchodzimy do komunikacji holistycznie i myślimy szeroko - filmy, eventy, współpraca z liderami opinii, content wszelaki. Kładziemy duży nacisk na nowe media. Jesteśmy małym zespołem w ramach dużej struktury (Group One), dzięki czemu mamy duże wsparcie specjalistyczne (m.in. domów mediowych, domu produkcyjnego i agencji kreatywnych).

Szukamy osoby, która jest samodzielna, ma w sobie inicjatywę, chce się rozwijać i mieć realny wpływ na kształt naszej firmy.

Czego wymagamy:

  • umiejętność operowanie na insightach i ideach kreatywnych
  • znajomość narzędzi i mechanizmów komunikacji w nowych mediach
  • praca w teamie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wszechstronność, kreatywność, samodzielność
  • sumienność i dokładność
  • biegła obsługa Adobe CC (PS, AI)
  • portfolio prac pokazujące ten zestaw umiejętności

Zakres obowiązków:

  • tworzenie idei i kreacji na potrzeby strategii contentowych, kampanii digitalowych i komunikacji w nowych mediach
  • nadzór kreatywny nad projektami (współpraca z designem i domem produkcyjnym)
  • odpowiedzialność za projekty i umiejętność ich obrony

Co oferujemy:

Szeroki pakiet zachęt, w tym w piątki pracę do 15:00

Prześlij CV na adres:

rekrutacja@labcon.pl  z dopiskiem “Art Director”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w zakresie przesłanego życiorysu (CV) przez Labcon Sp. z o.o. z siedzibą przy Alejach Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa, KRS: 0000290476 NIP: 522-286-84-28, w celu udziału w rekrutacji dotyczącej stanowiska  Art Director oraz przyszłych rekrutacji o takim samym lub zbliżonym profilu(przy czym nie dłużej niż przez okres dwóch lat)"