znajdź projektanta

Account Executive / Junior Account Executive

Dodano: 2017-09-15 | Kraków | Optima

Optima Marketing Group  jest firmą łączącą kompetencje agencji full service  (ATL, BTL, Digital) oraz firmy brandingowej. Od ponad 10 lat pracujemy przy projektach  dla czołowych polskich firm jak i  międzynarodowych brandów.  Specjalizujemy się w tworzeniu i realizacji kompleksowych kampanii reklamowych  oraz projektów z zakresu brand designu.

Aktualnie poszukujemy osobę na stanowisko: Account Executive  / Junior Account Executive

WYMAGANIA:

  • otwarty umysł, entuzjazm do podejmowania wyzwań, pozytywne myślenie, chęć do pracy
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu i budowania długotrwałej relacji z Klientami
  • zdolności analityczne i umiejętność pracy z danymi
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji reklamowej  będzie ważnym atutem (Account Executive)
  • komunikatywność
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • biznesowe nastawienie do realizowanych działań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • budowanie dobrych relacji z Klientem
  • dbanie o jakość i terminowość realizowanych projektów
  • koordynowanie produkcji kampanii reklamowych (ATL, BTL, Digital, Branding)
  • przygotowywanie kalkulacji oraz ofert dla Klientów
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
  • analiza  potrzeb Klientów i ich marek
  • wykonywanie prac administracyjnych związanych z projektem

OFERUJEMY:

  • interesującą pracę  w dynamicznym zespole, w stabilnej rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego w branży reklamowej
  • miłą atmosferę, atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV ze zdjęciem kariera@optimamg.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm