znajdź projektanta

Agencja Konceptika

Agencja Konceptika to interdyscyplinarna agencja kreatywna. Specjalizuje się w kampaniach digitalowych dla większych i mniejszych marek. Dostarcza skuteczne rozwiązania swoim klientom.

Rebranding marki. Identyfikacja dla agencji kreatywnej. Mocna, korzystająca z koloru magenty. Identyfikuje agencję na tle marek promowanych przez nią. Wrażenie wewnętrznego działu kreatywnego w firmie, która jest jej klientem. Poprzednia koncepcja identyfikacji opierała się o motyw królika wyciąganego z kapelusza. Marka chce się odciąć od wizerunku magika aby budować poważniejszy, bardziej śmiały wizerunek.

Zależało nam na uchwyceniu 7 wyselekcjonowanych słów tak aby jak najbardziej odzwierciedlały to czym jest agencja Konceptika. Zaprojektować znak tak aby stał się mocnym reprezentantem całej marki. Lubimy wyrażać prosto, najprościej jak się da.

Jesteśmy studiem projektowym Space Monkeys. Kochamy odkrywać, wydobywać i budować świadomość na temat wartości marek. Specjalizujemy się w brandingu. Tworzymy spójne, czytelne i piękne wizerunki marek. Sprawiamy, że cię pokochają. Projektujemy strategie komunikacji, identyfikacje wizualne, logotypy oraz strony internetowe. Zapraszamy do współpracy z przyjemnością.^ Wróć na górę