znajdź projektanta

Nowy Sącz

Prace nad wizerunkiem miasta z prawie 720-letnią tradycją, to nie lada wyzwanie. Wyjątkowe, o bogatej historii miasto, potrzebuje równie specjalnego wizerunku ukazującego jego historię, ale także otwartość oraz przedsiębiorczość.

Podczas prac strategicznych dostrzegliśmy, że plan Nowego Sącza przywodzi na myśl dłoń. Od razu wiedzieliśmy, że to świetny symbol do wykorzystania w znaku miasta.

Odważny wizerunek (którego częścią jest claim: „Dobrze wróży”) spotkał się z żywym przyjęciem mediów, ocierając się nawet o kontrowersję. W finale jednak nasz projekt dla Nowego Sącza otrzymał wiele nagród podczas prestiżowych konkursów, a także znalazł się w międzynarodowych wydawnictwach.

Papajastudio specjalizuje się w brandingu, czyli w kreowaniu spójnego wizerunku marek. Klienci oraz branża od wielu lat doceniają najwyższą jakość naszych projektów, oryginalność oraz umiejętne łączenie świeżego spojrzenia z doświadczeniem. Grafika użytkowa to odpowiedzialność, ale także ogromna satysfakcja, kiedy stworzony przez nas projekt żyje, przynosząc korzyści klientowi i przestrzeni, w której funkcjonuje.^ Wróć na górę