znajdź projektanta

Sanrun Mining Co. / Branding

Przemysł / Lokalizacja
Kopalnia i rafineria manganu / Chongqing, Chiny

Zakres prac
Projektowanie strategii komunikacji / Identyfikacja wizualna / Materiały firmowe i promocyjne / Zarządzanie drukiem

Chongqing to prowincja w środkowych Chinach słynąca z wysoko rozwiniętego przemysłu i leżącej nieopodal Zapory Trzech Przełomów. Tam właśnie znajduje się kopalnia manganu, należąca do firmy Sanrun, która oprócz wydobycia tego surowca, zajmuje się jego przetwarzaniem i dystrybucją.

Na jej zlecenie przygotowaliśmy identyfikację wizualną marki, która ma jasno komunikować profil firmy oraz nadać jej nieco nowoczesnego sznytu. Trzy kształty, które stanowią trzon znaku identyfikują trzy różne obszary działalności firmy oraz nawiązują zarówno do charakterystycznej formy kopalni odkrywkowej, jak również do specyficznego dla stopów manganu wielobarwnego połysku widocznego w przekroju bryły.


Jesteśmy agencją kreatywną/brandingową/konsultantami specjalizującymi się w projektowaniu strategii komunikacji werbalnej i wizualnej marek. Wierzymy, że zrozumiała i spójna marka jest równie ważnym elementem strategii firmy, jak towarzyszący jej biznes plan. Powiedz nam jak wyobrażasz sobie swoją markę i dowiedz się, jak się z nami pracuje. / Wroclaw (PL/EN) wroclaw@necon.co (+48.605.646.091)^ Wróć na górę