znajdź projektanta

Web designer

Dodano: 2014-10-07 | Warszawa | Interactive Solutions

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość programów graficznych firmy Adobe (PS)
  • minimum 5-letnie doświadczenie w projektowaniu stron
  • znajomość podstaw HTML/CSS
  • znajomość zasad user experience
  • znajomość trendów w projektowaniu na potrzeby e-commerce
  • umiejętność oceny jakości projektu
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • pozytywne nastawienie do życia
  • doświadczenie w projektowaniu banerów iMedia i landing pages
  • kreatywne myślenie w celu tworzenia nowych rozwiązań projektowych

Zakres obowiązków

  • projektowanie w zakresie eCommerce dla globalnych klientów (landing pages, elementy stron internetowych wydawców, banery, mailingi, strony produktowe)
  • współpraca z zespołem Kreacji, Project Managementu oraz Client Service
  • umiejętność szacowania czasu realizacji poszczególnych zadań
  • wsparcie i mentoring junior designerów

Oferujemy

  • atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła
  • współpracę, której podstawą jest feedback - równie ważny co osiągnięty cel
  • współpracę z międzynarodowymi oddziałami kreacji i designu Saatchi&Saatchi
  • swobodną wymianę myśli i całkowity brak dresscode’u
  • szkolenie w HTLM/CSS
  • szkolenie z zakresu usability

Miejsce pracy

  • Warszawa

JAK APLIKOWAĆ?

Możesz przesłać swoje CV tutaj: APLIKUJ

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania nadesłane na adres:
rekrutacja@interactive-solutions.pl