znajdź projektanta

Projektant Graficzny

Dodano: 2018-03-14 | Warszawa | Polityka Insight

Polityka Insight dostarcza wiedzę kadrze kierowniczej największych firm, urzędów państwowych i organizacji pozarządowych w Polsce. Jesteśmy wydawcą trzech codziennych serwisów analitycznych (PI Premium, PI Finance, PI Energy), wykonujemy opracowania zlecone dla sektora prywatnego i publicznego, organizujemy też konferencje i wydarzenia specjalne. Polityka Insight istnieje od pięciu lat, zatrudnia 35 osób i jest samodzielną częścią grupy kapitałowej Polityki.

Obowiązki:

  • projektowanie do druku i digitalu;
  • kreacja wykresów i infografik do serwisów analitycznych;
  • składanie materiałów pdf (raportów branżowych, krótkich opracowań);
  • projektowanie i skład prezentacji Powerpoint i Keynote;
  • projektowanie materiałów do użycia w social mediach.

Oczekujemy:

  • min. dwuletniego doświadczenia w obszarze projektowania i kreowania graficznego;
  • bardzo dobrej znajomość pakietu Adobe CC;
  • podstawowej znajomości programu Sketch;
  • sprawnego posługiwania się programami Word, Exel, PowePoint – MS Office;
  • kreatywności w tworzeniu nowych materiałów graficznych;
  • staranności przy realizacji projektów;
  • samodzielności i inicjatywy w działaniu, zaangażowania w wykonywaną pracę;
  • podstawowej znajomość języka angielskiego.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub w ramach współpracy między firmami;
  • możliwość rozwoju i doskonalenia warsztatu graficznego, w druku i digitalu;
  • wynagrodzenie rosnące wraz ze zdobywanymi kompetencjami;
  • kameralną atmosferę pracy, której istotną częścią są relacje międzyludzkie;
  • kulturę otwartości, różnorodności i poszanowania równości płci;
  • prywatną opiekę medyczną.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV* do 23 marca 2018 r. na adres: kontakt@politykainsight.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Grafik”. Do dalszego etapu rekrutacji zostaną zaproszone wybrane osoby.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Polityka Info Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Słupecka 6 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Polityka Info Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Słupeckiej 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.