znajdź projektanta

Projektant Graficzny

Dodano: 2017-07-10 | Warszawa | OBnT

Ośrodek Badań nad Totalitaryzmami im. Witolda Pileckiego jest instytucją kultury, powołaną do życia w 2016 roku. Służy pogłębieniu refleksji nad polskim doświadczeniem konfrontacji z dwoma totalitaryzmami w XX wieku. Dokumentujemy zbrodnie niemieckie i sowieckie, popełnione podczas okupacji Polski, gromadząc świadectwa ofiar, ich rodzin i bliskich. Wspieramy badania naukowe, udostępniamy teksty źródłowe i ich tłumaczenia oraz organizujemy międzynarodową wymianę akademicką. Prowadzimy działalność wydawniczą i edukacyjną. Inspirujemy i promujemy najciekawsze zjawiska w kulturze i sztuce, nawiązujące do historii i doświadczenia totalitaryzmu.

CZEGO OCZEKUJEMY:

– kreatywnego i otwartego podejścia do zadań; – samodzielności i dokładności; – bardzo dobrej znajomości pakietu ADOBE; – znajomości zasad typografii; – bardzo dobrej znajomości zasad DTP.

JAKIE CZEKAJĄ NA CIEBIE ZADANIA?

– projektowanie grafik; – przygotowywanie koncepcji identyfikacji wizualnej; – przygotowywanie prezentacji; – projektowanie i wizualizowanie niestandardowych rozwiązań do komunikacji w przestrzeni; – projektowanie i przygotowywanie wewnętrznych materiałów firmowych; – projektowanie i skład publikacji; – fotoedycja i prowadzenie katalogu fotografii.

SZUKAMY OSOBY:

– samodzielnej, dokładnej i zaangażowanej; – o dużej kulturze osobistej; – z poczuciem humoru; – otwartej i pozytywnie nastawionej; – potrafiącej i lubiącej pracować w zespole; – chętnie się uczącej i dzielącej wiedzą; – kreatywnej i lubiącej podejmować wyzwania.

CO OFERUJEMY:

– ciekawą i rozwijającą pracę przy projektach Ośrodka; – pracę w zgranym zespole; – dobrą atmosferę pracy; – niezbędne narzędzia pracy.

Na zgłoszenia CV (bez listu motywacyjnego) oraz portfolio na adres rekrutacja@obnt.pl do 21 lipca 2017 r.

Do zgłoszenia prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

Informujemy, że Administratorem danych jest Ośrodek Badań nad Totalitaryzmami im. W. Pileckiego z siedzibą w Warszawie przy ul. Foksal 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy przesłanych portfolio.