znajdź projektanta

Projektant 3D

Dodano: 2016-08-10 | Warszawa | Super Super

Oczekujemy

doświadczenia w projektowaniu scenografii, ekspozycji, wystaw, stoisk targowych
umiejętności sporządzania dokumentacji technicznej i wykonawczej popartej doświadczeniem z innych miejsc pracy
biegłej obsługi Sketchup + Vray
biegłej znajomości narzędzi z pakietu Adobe, w szczególności Photoshop, Illustrator i InDesign

Główne zadania

tworzenie koncepcji projketów scenografii eventowej, ekspozycji, stoisk targowych, materiałów POS

Oferujemy

Ciekawe wyzwania projektowe, realizacje dla instytucji kultury jak i pracę dla międzynarodowych firm
Pracę w zgranym teamie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio na adres mailowy: hello@supersuper.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z osobami, które w największym stopniu będą spełniać nasze oczekiwania.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.