znajdź projektanta

Projektant

Dodano: 2015-09-10 | Trójmiasto | Bang bang design

Szukamy projektanta graficznego

Oczekiwania:

- umiejętność rozwiązywania bardzo różnorodnych problemów graficznych

- znajomość trendów + niesztampowe myślenie

- umiejętność pracy pod presją czasu

- dobra organizacja, dokładność, cierpliwość

- dostosowanie do naszego częściowo freelancerskiego stylu pracy

- dobra znajomość pakietu Adobe (jeśli nie znasz oprogramowania idealnie, poduczymy Cię)

Obowiązki:

- praca kreatywna: projekty identyfikacji, publikacji, ilustracji, stron www, animacja etc.

- prace techniczne wymagające dokładności: skład publikacji, edycja zdjęć etc.

Oferujemy:

- pracę w przyjaznym, solidarnym zespole

- bardzo dużą różnorodność zadań

Na ten moment praca zdalna, ale organizacja naszej współpracy jest do dyskusji. W każdym wypadku musisz jednak mieszkać w Trójmieście. Potrzebujemy móc się szybko i łatwo spotkać w razie potrzeby – lub zabrać Cię na spotkanie z klientem.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie portfolio i cv na adres studio@bangbangdesign.pl.

Cv nie będzie decydujące. Napisz nam natomiast parę słów o sobie i dlaczego chciałbys z nami pracować.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.