znajdź projektanta

Marketing Manager

Dodano: 2016-07-05 | Łódź | I LIKE ART

Cześć!
Szukamy nowej osoby do naszego zespołu.
Stanowisko: Sales & Marketing Manager.

Jesteśmy agencją kreatywną nastawioną na branding, projektowanie graficzne do druku oraz internetu a także fotografię.
Choć tak na prawdę zależy nam na kimś kto dołączy do nas i fajnie wpasuje się do zespołu. Dlatego nazwę stanowiska uznajmy za umowną.

Wymagamy

— Doskonałej znajomości nowych technologii, internetu

— Powinieneś umieć zidentyfikować i skutecznie pozyskać nowych klientów, a następnie podtrzymywać z nimi pozytywne relacje - staramy się pracować tylko z klientami, z którymi czujemy obustronną chemię;

— Idealnie jeśli możesz pochwalić się minimum 1-letnim doświadczeniem w sprzedaży B2B (koniecznie w agencji interaktywnej, software house’ie lub nowych mediach);

— Powinieneś być samodzielny i zorientowany na cel, ale jednocześnie umieć skoordynować prace teamu na etapie tworzenia oferty;
— Musisz znać język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie - na co dzień pracujemy z anglojęzycznymi klientami.

Obowiązki

— Planowanie oraz wdrażanie strategii w zakresie sprzedaży oraz marketingu

— Praca w zespole: Art Director, Project Manager, Designer, Web Developer

— Odpowiedzialność za realizację założonych planów sprzedaży

— Planowanie i koordynowanie akcji marketingowych oraz współpraca z dostawcami i kluczowymi klientami

Oferujemy

— Pracę w mega luźnej, aczkolwiek ambitnej atmosferze

— Biuro w centrum Łodzi, tutaj gdzie odbywa się Fotofestiwal czy Łódź Design

— Możliwość rozwoju przy realizacji ciekawych (także międzynarodowych) projektów;

— Realny wpływ na strategię wzrostu firmy - będziesz miał dużą swobodę w realizacji własnych pomysłów;

— Atrakcyjne wynagrodzenie (w modelu podstawa + prowizja);

— Firmowy sprzęt Apple;

Aplikacje (CV + portfolio) wysyłajcie na adres praca@ilikeart.pl