znajdź projektanta

Koordynator Studia

Dodano: 2017-01-17 | Warszawa | Fish Ladder

Fish Ladder

FISH LADDER JEST STUDIEM PROJEKTUJĄCYM KONCEPCYJNIE ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIA KREATYWNE I STRATEGIE. JESTEŚMY ZESPOŁEM TWÓRCÓW, PROJEKTANTÓW I PRODUCENTÓW
OPERUJĄCYCH NA POGRANICZU ŚWIATA KULTURY, NAUKI, DESIGNU I NOWYCH MEDIÓW.
DZIAŁAMY W RAMACH GRUPY PLATIGE IMAGE – JEDNEJ Z NAJWIĘKSZYCH FIRM BRANŻY KREATYWNEJ W EUROPIE.

Szukamy błyskotliwej, energicznej i zorganizowanej osoby na stanowisko KOORDYNATORA STUDIA, z możliwością rozwoju do roli STUDIO MANAGERA. Osoby, która weźmie na siebie odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie naszego studia pod względem logistycznym i administracyjnym oraz związanych z tym dodatkowych aktywności. KOORDYNATOR STUDIA powinien czuć się swobodnie przyjmując i witając naszych gości, jednocześnie odnajdując się w roli asystenta zespołu i opiekuna przestrzeni studia (w tym w aspekcie koordynacji działań „space branding” we współpracy z naszym zespołem). Charakter naszej pracy łączy kreację z nowymi przedsięwzięciami biznesowymi, naukowymi i kulturowymi, co wymaga otwartej głowy, zainteresowania przemysłami kreatywnymi i sprawności w działaniu. Rola KOORDYNATORA STUDIA wymaga własnej inicjatywy i autonomii, (planowania i realizowania małych projektów, swobodnego posługiwania się narzędziami cyfrowymi), poczucia odpowiedzialności za przestrzeń wspólną (studio), umiejętności pracy w zespole, inteligencji emocjonalnej, empatii i sumienności.

OCZEKUJEMY:
• samodzielności i sprawności w realizacji powierzonych zadań
• dobrych umiejętności komunikacyjnych
• sprawności w posługiwaniu się i adopcji narzędzi cyfrowych,
docelowo opieka nad workflow (m.in. email, Slack, Skype, Trello,
wewnętrzne systemy prawne i finansowe)
• dobrej znajomości języka angielskiego
• wyczucia i zmysłu estetycznego
• swobody i pewności w pracy „na liczbach” (bardzo dobra
znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Word
i Excel, oraz narzędzi internetowych G Suite jest wymagana)
• doświadczenia w przeprowadzaniu podstawowych form
researchu
• adekwatnego doświadczenia

OBOWIĄZKI:
• administracyjne i logistyczne zarządzanie studiem Fish Ladder
• rozwój funkcjonalności i „user experience” przestrzeni
• przyjmowanie i opieka nad gośćmi studia
• organizacja warsztatów i spotkań
• prowadzenie dokumentacji działu, obsługi bieżących
spraw formalno-administracyjnych oraz rozliczeń kosztów
studia i projektów
• inne obowiązki asystenckie (m.in. organizacja wyjazdów
służbowych)

OFERUJEMY:
• pracę na pograniczu kreacji, designu, nauki i kultury – przy
projektach realizowanych w Polsce i zagranicą
• szansę na rozwój umiejętności administracyjnych
i managerskich
• przyjemne biuro na Mokotowie (Fort Mokotów)
• wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
i umiejętności

Zgłoszenia zawierające CV i krótki list motywacyjny prosimy przesłać za pośrednictwem strony https://fishladder.workable.com/ do 03.02.2017.
Prosimy również o dopisanie w CV klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji
procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.