znajdź projektanta

Junior Web Designer

Dodano: 2014-06-27 | Poznań | e-misja 360

E_misja Interactive 360 to agencja interaktywna i część NuOrder Group – grupy marketingu zintegrowanego, w skład której wchodzą:

• E_misja Interactive 360

• NuOrder (wraz z submarkami NuOrder Labs oraz NuOrder Academy)

Specjalizujemy się w budowaniu i realizacji długoterminowych strategii marketingowych marek, przeprowadzaniu zintegrowanych akcji marketingowych bazujących na działaniach interaktywnych takich jak np. rozbudowane konkursy konsumenckie. Agencja posiada duże doświadczenie w skutecznej integracji działań WoMM, amplifyingu internetowego i ePR z rozbudowanymi działaniami interaktywnymi.

Pracujemy min. dla marek takich jak: BAYER, NIVEA, Tetra Pak, Wirtualna Polska, AVIVA Commercial Union. Swoje biura mamy w Poznaniu i w Warszawie.

Opis stanowiska:

  • będziesz miał(a) możliwość uczestniczenia w realizacji innowacyjnych i pasjonujących projektów.
  • będziesz działać na styku różnych technik marketingowych i zdecydowanie wykraczać poza działania interaktywne.
  • chcemy żebyś poszerzał(a) swoje kompetencje, nie tylko graficzne, ale też marketingowe, tak, by być równoprawnym partnerem dla naszych strategów i accountów.
  • w E_misji będziesz mieć wyjątkową okazję poznać unikatowe działania marketingowe.
  • traktujemy się partnersko, więc nie interesuje nas czy musisz wyjść na 2h, bo masz coś do załatwienia, albo ile czasu zajmuje ci kawa, to twoja sprawa. Za to bardzo interesuje nas jakość Twojej pracy;)

Gwarantujemy:

  • ciekawą i rozwijającą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • dostęp do najnowszych technologii informatycznych
  • pracę przy dużych projektach dla klientów krajowych i zagranicznych
  • wyjątkowo atrakcyjny system motywacyjny
  • samodzielne stanowisko
  • duże możliwości rozwoju i awansu

Oferujemy:

  • doskonałą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjny system motywacji finansowej
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności

Wymagania:

  • znajomość zagadnień projektowych ze szczególnym naciskiem na internet
  • umiejętność konstruowania przekazu wizualnego pod kątem marketingowym
  • znajomość i ciągłe śledzenie trendów w designie, marketingu i kulturze
  • chęć poszerzania kompetencji o zagadnienia pokrywające się z kompetencjami firmy
  • doskonała znajomość pakietu Adobe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

WAŻNE: Prosimy o przesyłanie portfolia wraz z CV

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość zagadnień marketingowych
  • znajomość zagadnień tworzenia systemów CI/BI
  • znajomość oprogramowania Flash i pokrewnych
  • znajomość języka angielskiego

Jeśli spełniasz powyższe wymagania prześlij CV na adres praca@e-misja.net

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez E_misja Agencja Reklamowa moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz.883)

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia tylko na interesujące nas oferty.

Więcej informacji