znajdź projektanta

Graphic Designer

Dodano: 2017-06-13 | Łódź | REEQUEST

Opis stanowiska:

  • Tworzenie identyfikacji wizualnych dla firm,
  • Przygotowywanie projektów zgodnie z briefem,
  • Aktywny udział w burzach kreatywnych,
  • Dbanie o terminową i jakościową realizację powierzonych projektów,
  • Udział w sesjach zdjęciowych/nagraniach etc.
Wymagania:
  • Doświadczenie w agencji reklamowej/kreatywnej poparte ciekawym portfolio
  • Doświadczenie w przygotowywaniu materiałów dedykowanych komunikacji digital/ATL
  • Umiejętność pracy z zespołem
  • Doskonała znajomość programów graficznych
  • Umiejętność twórczego i koncepcyjnego myślenia w ramach tradycyjnych i digitalowych kanałów
  • Bardzo dobra organizacja pracy – systematyczność i skrupulatność, dbanie o szczegóły i terminy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i otwartość na zmiany
  • Znajomość tworzenia modeli 3D będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność odręcznego rysunku będzie również mile widziana :)
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Udział w ciekawych projektach dla znanych marek
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dostęp do kursów eduweb.pl
  • Karta Multisport

Prosimy od zamieszczenie klauzuli przetwarzania danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Prosimy wysyłać CV na mail office@reequest.pl