znajdź projektanta

Graphic Designer

Dodano: 2016-04-20 | Wrocław | NLS84

AGENCJA: NLS84 advertising group

OFERTA:
Agencja reklamowa NLS84 advertising group poszukuje Graphic Designer'a z otwartą głową i znajomością grafiki komercyjnej/reklamowej. Designer'a podążającego za nowościami jak również pozytywnej osobowości, która bez problemu odnajdzie się w pracy w agencji reklamowej.
Oferujemy ciekawą pracę w młodym zespole, pracę z dużymi brand'ami oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
Praca na miejscu w siedzibie agencji, więcej o nas na www.nls84.com

WYMAGANIA:
- praktyczna umiejętność obsługi graficznych programów komputerowych:
  pakiet Adobe (Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Flash),
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- umiejętność składu do druku - DTP.

OBOWIĄZKI:
- współtworzenie koncepcji kreatywnych,
- tworzenie m.in. key visuali kampanii reklamowych, opakowań, branding,
- adaptacja KV na nośniki reklamowe tradycyjne i nowoczesne,
- znajomość DTP,
- współpraca z działem account'ów.

Prosimy o dołączenie linka do portfolio w CV oraz klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)"

Aplikacje w postaci portfolio i cv, proszę wysyłać na adres: biuro@nls84.com z tytułem Graphic Designer.