znajdź projektanta

e-Commerce Senior Graphic Designer

Dodano: 2017-09-07 | Warszawa | Saatchi & Saatchi

Saatchi & Saatchi IS to zintegrowana agencja reklamowa, łącząca kompetencje full service oraz digital i top new media shop, ze szczególnym wykorzystaniem kanału eCommerce (Global eCommerce Centre of Excellence w sieci Saatchi & Saatchi Worldwide). Jedna z największych agencji kreatywnych w Polsce, nagradzana w kraju i poza granicami. Zdobywca Bronze Lion w Cannes Lions 2016, TOP 3 najbardziej efektywnych Agencji w Polsce (według Effie 2016) Top 2 najbardziej innowacyjnych Agencji w Polsce (Innovation AD 2016) Sukces Roku 2016 (według Magazynu Press), Towar Eksportowy Roku 2016 (według Magazynu MMP).

Wymagania:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w kreowaniu i projektowaniu (serwisy www, KV, LP, materiały digital)
  • Bardzo dobra znajomość programów Photoshop i Illustrator
  • Znajomość platform e-Commerce i specyfiki projektowania dla ich potrzeb
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonała organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Systematyczność i dokładność
  • Pasja i zaangażowanie w realizowane projekty J

 Zakres obowiązków:

  • Tworzenie zaawansowanych kampanii sprzedażowych oraz nowoczesnych rozwiązań projektowych dla klientów lokalnych i globalnych
  • Projektowanie platform e-sprzedażowych, stron www i wszelkich innych elementów sprzedażowych
  • Mentoring, bycie przykładem i wsparciem dla podległego zespołu
  • Sprawowanie pieczy nad jakością pracy zespołu w celu dostarczenia klientowi najwyższej jakości produktu kreatywnego
  • Stały kontakt z działami Project Managementu, Strategii i Client Service’u

 Oferujemy:

  • Możliwość realizowania unikatowych projektów dla największych Klientów na rynku regionalnym i globalnym
  • Międzynarodowe wyzwania
  • Perspektywy rozwoju zawodowego w renomowanej i nieustannie rozwijającej się Agencji
  • Współpracę opartą na bezpośrednim feedbacku, pozwalającym Ci rozwijać się harmonijnie, pokonywać napotkane trudności i zawsze być na bieżąco z postawionymi przed Tobą celami
  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
  • Atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła
  • 90 minut tygodniowo na naukę, na naszej wewnętrznej platformie e-learningowej
  • Firmowe narzędzie do kierowania rozwojem własnej ścieżki kariery
  • Krótszy dzień pracy w piątki