znajdź projektanta

Digital Project Manager

Dodano: 2015-10-26 | Warszawa | Praesens

Praesens poszukuje osoby, która w roli Digital Project Managera dołączy do zespołu.

Opis stanowiska:
Praesens to warszawska agencja digital świadcząca usługi projektowania i programowanie stron internetowych dla globalnych klientów. Specjalizujemy się w pracy dla branży kreatywnej.
 Realizujemy wiele projektów z obszaru mody, designu, architektury. Szukamy osoby, która w roli Digital Project Managera, wesprze nas w realizacji projektów.

Co oferujemy?
Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach
Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
Pracę w doświadczonym zespole
Przyjemne biuro w centrum Warszawy

Czego oczekujemy?
Min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości specyfiki z e-commerce
Bardzo dobrej znajomości angielskiego

Zakres pracy:
Zarządzanie realizacją projektów
Przygotowanie dokumentacji projektów i spotkań Kontrolowanie jakości projektów
Koordynacja komunikacji między członkami zespołu
Przygotowanie kosztorysów i harmonogramów projektów
Po przeszkoleniu w ramach agencji, wspomaganie i szkolenie klienta w obsłudze popularnych platform, takich jaki Magento, WordPress, Spree

Troska o satysfakcję Klientów

Zgłoszenia prosimy przesyłać na: info@praesens.co

Więcej o nas